İçeriğe geç

Tumblr, Reddit AMA’e Rakip Olmak İçin Answer Time Adlı Soru-Cevap Platformunu Duyurdu

Reddit’in sıradan kullanıcılarının ünlülerle ve başkanlarla sohbet etmesine olanak sağlayan AMA serisi kısa sürede sitenin en güçlü özelliklerinden biri haline geldi. Tumblr da şimdi Answer Time adını verdiği soru-cevap platformunu kullanıma açıyor ve geniş kitlesinin ünlüler ve önemli şahsiyetlerle etkinlik düzeyinde sohbetler gerçekleştirmesini umuyor.

Tumblr’dan Danielle Strle bir konuşmasında “Answer Time’daki vizyonumuz müthiş yaratıcı insanların meraklı fanlarıyla bağlantı kurabileceği ve sorulara sanki bir dostla konuşuyormuşçasına doğrudan ve samimi cevaplar verebileceği bir yer sağlamaktır,” diyor.

İLK SORU-CEVAP ETKİNLİĞİNİ FALL OUT BOY YAPIYOR

Tumblr 8 Haziran’da günlük soru-cevaplarla başlayacak olan açılışa bazı büyük isimleri getiriyor. Pazartesi günkü Answer Time’da Fall Out Boy olacak ve sonraki etkinliklerde rapçi Vic Mensa, Tumblr CEO’su Peter Karp ve Planlı Ebeveynlik başkanı Cecile Richards olacak. Bu çok büyük bir plan ve yeni GIF arama özelliğinin de üzerinde, sosyal medyaya yeni bir ilgi ve kullanıcı grubu getirmeye katkıda bulunabilir.

Kategori:Software

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın